Zkrášlovací zážitky pro dámy

Už nevíte, co dát své drahé polovičce k Vánocům? Nabízí se vám neotřelé řešení. Ke speciální příležitosti nebo jen tak ji můžete potěšit dnem, který jí pomůže poznat samu sebe. Řeč je o zážitkových poukazech. Ty můžete darovat své ženě, přítelkyni, dceři, mamince nebo kamarádce. Nejvíc to ocení ty ženy, které na sebe nemají tolik času a přesto chtějí být krásné.
Zkrášlovací zážitky se často konají v pohodlí domova. Na výběr je více druhů poukazů, díky kterým se z dívek a žen stanou dámy. Obdarované osobě tak umožníte například konzultaci s kadeřníkem nebo den s vizážistou. Nejefektivnější ale samozřejmě bude skloubit obojí dohromady. Odborníci, kteří ženu upraví, pomohou s novou vizáží a poradí s novinkami v dané oblasti, přijdou až k Vám domů.

 

 

Tento servis můžete využít i ke konkrétní příležitosti. Čeká slečnu velký večírek nebo Vaši ženu ples či firemní akce? Objednejte jim profesionály, kteří je na velký večer připraví. Výsledkem bude skvělý pocit a sebejistota, s níž půjdou do společnosti.

 

 

Dalším typem takového zážitku je například den strávený na nákupech se stylistou. Ten Vaší ženě pomůže vybrat moderní, dobře padnoucí oblečení a zároveň jí poradí, jak zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky její postavy. Doporučí aktuální trendy a vybere vhodné doplňky. Dáma si z podobných nákupů přinese nejen nové kousky do svého šatníku, ale i spoustu dobrých a užitečných rad, které se jí budou hodit při dalších nákupech.

 

 
marin--zkrášlovací zážitek pro dámyDen plný změn byste mohli uzavřít ještě návštěvou u profesionálního fotografa, který udělá nezapomenutelné snímky z doby, kdy se Vaše polovička cítila okouzlující a krásná. Takové focení můžete objednat kdykoli, protože i zde se Vaší ženě dostane potřebné péče. Fotograf výsledné fotky ještě vyretušuje, takže na nich dotyčná bude vypadat jako pravá modelka. Jeden den se tak bude vše točit kolem Vaší ženy a výsledkem budou fotky, které si jistě s chutí vystavíte. Z povedených fotografií navíc můžete sestavit kalendář, který Vám připomene okouzlující chvíle.

 

 

 

Závěrem se dá jen říct, že takové zkrášlovací zážitky budou pro Vás i Vaši ženu jednoznačným přínosem. Vy zabodujete s originálním dárkem a Vaše polovička bude ještě půvabnější než dřív. Z každého jednotlivého zážitku má možnost odnést si přesné a nové informace ke své osobě. Odborné rady a focení Vaší ženě dodají velkou dávku sebevědomí, které, přiznejme si, občas chybí každé dámě. Zkrátka se z ní stane kočka, ať už bude chtít vyrazit kamkoli!

 

 

Fotografie publikována se svolením cuteimage / FreeDigitalPhotos.net

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *