Vánoční dárky zbaví celulitidy

Mnoho žen má na nohách, hlavně tedy na stehnech celulitidu. Jedná se v podstatě o to, že se Vám hromadí tuková tkáň a v tom důsledku stárne podkožní vazivo. Často mají ženy celulitidu po porodech. Vánoční dárky zbaví celulitidy všechny ženy, které si tím pádem zvednou sebevědomí a spraví si náladu a také fyzickou krásu.

patrisyu--Vánoční dárky zbaví celulitidyShrnutí produktu
ženy
zbavení celulitidy
moderní přístroje
fyzická krása
dobrá cena

Procedury
Jednou z možností je vánoční dárky zbaví celulitid, které jsou například kryolipolýzy. Může to být i její vynovená forma, a to je elektrolipolýza. Je to prý unikátní metoda, která pracuje na základě hubnutí pomocí rozrušování tuku. Zároveň dokáže nahradit plastickou chirurgii a také samotnou liposukci, což je odsátí přebytečného tuku.

Celulitida
Celulitidou trpí většinou ženy, protože je do značné míry způsobena působením ženských pohlavních hormonů (zejména estrogen), trpět jí však mohou i muži. Celulitida je taky závislá na aktivitě lymfatického systému a s tím spojené zadržování vody v těle. Tuto hodnotu můžeme procentuálně změřit na BMI přístroji spolu s mnoha dalšími¨.

Příčiny celulitidy
Mezi příčiny celulitidy se řadí poruchy krevního oběhu, sedavý životní styl a nadměrná konzumace tuků či kalorií. Nejvíce jsou celulitidou ohroženi lidé se zvýšenou hmotností, nebo lidé konzumující přehršel kávy či alkoholu. Obecně se při léčbě celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl a zaměřit se na sport. Před jakoukoliv léčbou, například krémy nebo jiné byste se měla poradit s lékařem.

Fotorejuvenace
Fotorejuvenace (foto=světlo, rejuvenace=omlazení) je prováděna pomocí intensivního pulsního světla, které vytvoří světelný pulz o přesně dané vlnové délce a síle. Světlo o vyšší vlnové délce je absorbováno melaninem a může pronikat hlouběji do kůže, zatímco horní vrstva kůže zůstává neporušena. Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie.

Doba a ošetření
Doba fotorejuvenace trvá 5 – 30 minut dle velikosti ošetřované plochy. Ošetření je velmi rychlé a téměř bezbolestné. Během aplikace pacient pociťuje v oblasti aplikace teplo a drobná píchnutí – jejich intenzita je vždy závislá na síle pulzu, oblasti ošetření a velikosti ošetřované plochy. Během zákroku má  pacient nasazené speciální brýle, které zamezí poškození zraku.

marin--Vánoční dárky zbaví celulitidyPříběh
Tak já jsem k tomu byla skeptická, ale byla jsem pouze pětkrát a celulitida mi prakticky zmizela,ničím se nemažu a mám hladká stehna lepší než zamlada. Ovšem obávám se, že jakmile s tím přestanu, zase to vyskáče, to je logické.

Aktualita-rozšíření služeb
Známá metoda warm roller suction má tyto výhody-rychle viditelné výsledky, dlouhodobě přetrvávající efekt ošetření, krátká doba ošetření, příjemné terapie ve formě teplé masáže, ošetření možné v každém ročním období a žádná rekonvalescence ani omezení běžných aktivit.

Otázky a odpovědi

Budu vypadat lépe?
Ano.

Odstraním celulitidu?
Ano.

Je to drahé?
Ne.

Podstupují to jenom ženy?
Ano.

Používají se k tomu přístroje?
Ano.

Fotografie publikována se svolením patrisyu / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *