Vánoční dárky programy omlazení obličeje

Tyto procedury využívají zase opět hlavně a především ženy. Ty si přece chtějí udržet krásnou tvář a pleť, co nejdéle je to možné. Je to velmi dobrá vánoční nabídka. Pro ženy je to přímo ideální způsob k docílení krásné pleti spolu s omlazením.


imagerymajestic--Vánoční dárky programy omlazení obličeje..1Shrnutí produktu
krása
omlazení
procedury
vánoční dárek
pleť

Procedury

Na vánoční dárky programy omlazení obličejů se používají tyto následující procedury-mezoterapie, lymfodrenáž, fotorejuvenace, dále warm roller suction neboli modelování či tvarování postavy, radiofrekvence a diamantový peeling neboli mikrodermabraze. Každá z těchto metod či procedur se může použít jako vánoční dárky programy omlazení obličejů, ale i jinak.


Proč

Například taková mezoterapie respektive neinvazivní mezoterapie je jedním z řešení, jak se udržet krásná. I lymfodrenáž působí velmi dobře na každou ženu, která by potřebovala dle jejího názoru omladit. Všechny ženy snad na celém světě začnou brzy v mládí trpět pocitem, že jim ujíždí vlak, a že stárnou. Bývají to i velmi mladé slečny kolem dvaceti, což je absolutní nesmysl. I čtyřicetiletá žena je přece šik a krásná a nepotřebuje k tomu nějaké plastiky.


Mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie je nová revoluční metoda v boji proti celulitidě vyvinutá odborníky na dermatologii a obezitologii. Tuto techniku vymyslel v roce 1952 francouzský doktor Dr.Michel Pistor a byla popsaná jako ošetření zaměřené na formování těla, odstraňování celulitidy a obnovení pokožky. Mezoterapie je ambulantní, nebolestivý zákrok, po němž je pleť viditelně mladší a svěžejší.


Lymfodrenáž

Jedná se o masáž, která obnovuje a zvyšuje oběh lymfy a tím umí navodit správnou funkci lymfatického systému. Ochablost svalů, nedostatek pohybu, a jednostranná zátěž jsou nejčastější příčinou špatně fungujícího lymfatického systému a tím nedostatečného odvádění toxinů a hromadění těchto škodlivých látek ve tkáních a kloubech.


imagerymajestic--Vánoční dárky programy omlazení obličeje..2Radiofrekvence

je velmi účinnou alternativou klasické liposukce. Zbaví Vás ochablé pleti, získáte dokonalejší tvary a posílíte své sebevědomí. Klasickou plastická chirurgie je oproti tomu nemoderní, drahá a bolestivá. Radiofrekvence útočí na různé nedostatky pokožky, hlavně při ošetřování vrásek a přímo působí na uvolnění tkáně.


Příběh

Rozhodně doporučuji! Od dvaceti pěti let pleť stárne, super prevence, nechávám si radiofrekvenci dělat při každé kosmetice, jsem spokojená. Fakt to vřele doporučuju, nejsou to v žádném případě vyhozené peníze.


Aktualita-rozšíření služeb

Intenzivní hydratace s tzv. plastickou maskou-toto ošetření je ideální pro dehydratovanou pleť, na které jsou patrné šupinky suché pokožky (obdobné lišeji) a nepříjemný pocit napínání pleti. Používá se zde speciální plastická hydratační maska, která obsahuje mořské polysacharidy a aktivní hydratační látky.


Otázky a odpovědi

Je to drahé?
Ne.


Používají se zde pleťové masky?
Taky.

Jsou zde nějaké kontraindikace?
Výjimečně.

Používají se přístroje?
Ano.

Odstraní radiofrekvence například i celulitidu?
Ano.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *