Vánoční dárky pro seniory

Vybíráme vánoční dárky pro seniory
Vánoční dárky jsou podstatnou součástí vánočních tradic. Takjako k těmto svátkům patří cukroví či vánoční stromeček, tak pod vánoční stromeček patří i vánoční dárky. Všichni proto každoročně před Vánocemi shánějí originální dárky pro své blízké – dárky pro ženy, muže, děti či seniory. Chcete-li někomu, ať už ženě či muži důchodového věku, darovat nějaký originální dárek a nevíte si s tím rady – je to zcela pochopitelné. Vybrat dárky pro seniory není vůbec jednoduché, protože co si budeme povídat, pro lidi důchodového věku je výběr poněkud omezenější. Vánoční dárek pro seniory by měl vyzařovat klid, pohodu, zdraví a možnost odpočinout si. Mezi takové vánoční dárky patří například wellness pobyty s různými relaxačními a odpočinkovými procedurami. Velice oblíbené jsou lázeňské pobyty, při kterých mohou senioři poznat krásná lázeňská města České republiky.

 

 

Mister GC--ván.dárek pro babičkuVánoční dárek pro babičku
Tradiční vánoční dárky jako je oblečení, spodní prádlo, plavky, kabelky pro ženy nebo šperky se ženám v důchodovém věku v současné době snaží přizpůsobit. Zatímco babička neocení luxusní spodní prádlo tolik, jako třeba partnerka, určitě ji přijde vhod pohodlné oblečení, např. měkounké, teplé ponožky či hřejivý zimní svetr. Babička již nebude nejspíše potřebovat drahé parfémy či značkové oblečení, ale ocení spíše dárky zdravotnického charakteru, jako např. moderní tlakoměr, vyhřívací dečku či masážní přístroj. Seniorky již většinou také neocení šperky, kterých za celý život nasbíraly dost. Budou rády spíše za praktičtější věci, např. v podobě vybavení domácnosti a různých technických pomůcek, které potřebují pro komfort svého každodenního života.

 

 

markuso--ván.dárek pro děděčkaVánoční dárek pro dědečka
Pohodlné a praktické vánoční dárky se hodí i pro dědečka. Originální dárky pro muže v pokročilejším věku mohou představovat teplé čepice nebo šály, pokud půjde o oblečení. Pro seniory bývá zálibou například zahrádka nebo lehké domácí práce, mají rádi praktičnost a určitě ocení např. meteorologickou stanici či dalekohled. Můžete jim pomoci třeba tak, že jim pořídíte nějaký vtipný „zapomínáček“, který, ruku na srdce, se hodí občas i mladším. Budete vtipní, praktičtí a ještě tím i pomůžete. Pokud se jedná o zážitkové dárky,asi těžko budeme dědečkovi kupovat seskok padákem či školu smyku. Adrenalinové dárky by pro něj mohly být nebezpečné, ale určitě bychom mohli doporučit jako dárek pro dědečka welness pobyt s procedurami jako např. pivní lázně, které určitě udělají každému dědečkovi radost.

 

 

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením Mister GC / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením markuso / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *