Vánoční dárky kriolipolýzy

Kryolipolýza je jednou z nejnovějších a nejúčinnějších metod v oblasti hubnutí. Hodí se to vyloženě jenom pro ženy či dívky, ale spíše pro dospělé ženy, protože ty mají většinou problémy, jak ony sami říkají s fyzikou krásou a kriolipolýza je ideální volbou jak odstranit nedostatky.

patrisyu--Vánoční dárky kriolipolýzyShrnutí produktu

  • sebevědomí

  • dobrá cena

  • procedura

  • obnovená krása

  • metoda

Obecně

Technologie ochlazování vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich odumření. Kryolipolýza neboli liposukce zmražením je inovativní metoda hubnutí a formování postavy.

Princip

Principem je ochlazení tukových buněk. Protože jsou tukové buňky poškoditelné snáz než kožní buňky, teplota používaná na kryolipolýzu cíleně poškozuje pouze nežádoucí tukové buňky a tím Vás jich zbavuje. Tato procedura je ideálním vánočním dárkem.

Proč

Kryolipolýza je alternativou klasické plastické chirurgie. Jedná se o převratnou a doposud nejúčinnější bezbolestnou liposukci vůbec. Vánoční dárky kryolipolýzy můžete darovat komukoliv, ale přece jen raději ženám.

Postup

Díky kryolipolýze si budete moci obléknout to, co byste si dříve netroufla. Kryolipolýza má vynikající účinky nejen na Vaše tělo, ale působí též blahodárně na psychiku, díky zvýšenému sebevědomí budete vyrovnanější a usměvavější. A následně díky posílené psychice budete lépe prospívat v každodenních situacích, stres v práci budete zvládat mnohem lépe, chuť bavit se vzroste úměrně ke změně Vaší image. Všechny přístroje, které jsou používány, umožňují individuální péči.

Efekt

Kryolipolýza přináší navíc další efekt. Jako léčba chladem-mrazem má velmi dobré výsledky u všech typů bolestí, působí na klouby, svaly, migrény, gynekologické potíže, menstruační bolesti. Též vrcholoví sportovci již dlouho využívají této metody pro péči o tělo.  Dlouhodobě přináší zlepšení alergií-ekzémů, vyrážek, dýchacích potíží, chrání před rýmou-alergickou i z nachlazení.

Ambro--Vánoční dárky kriolipolýzyPříběh

Musím říct, že mi to ze začátku bylo trochu nepříjemné. Nejsem zvyklá na intenzivní chlad na břichu, ale kůže si celkem rychle zvykla, tak už to pak šlo. Nechala jsem si udělat i boky, trvalo to asi hodinku no a zatím mám dole 3 cm a byla jsem tam asi před třemi týdny.

Aktualita-rozšíření služeb

Na kryolipolýzu můžete dostat jako doplňkovou službu či rozšířenou službu například dárkové poukazy. Ten dárkový poukaz má různé ceny. Můžete si ho vybrat na jakoukoliv službu, která je doplněná k té základní kryolipolýze.

Otázky a odpovědi

Je to drahé?
Ne.

Odstraní celulitidu?
Ano.

Pomůže to?
Ano.

Používají se přístroje?
Ano.

Musím se poradit s lékařem?
Ano.

Fotografie publikována se svolením patrisyu / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *