Vánoční dárky kosmetická ošetření

Pokud by se jednalo, o vánoční dárky kosmetická ošetření, tak ty jsou stvořené pro ženy, i když i dnešní muži či lépe řečeno dnešní generace má tzv. spadeno na vánoční dárky kosmetická ošetření. Úplně Vás dokážou nabudit a povzbudit nejen Vaše tělo.

marin--Vánoční dárky kosmetická ošetřeníShrnutí produktu
kosmetika
nádherná pokožka
lepší sebevědomí
dobrá cena
dárek

Reaktivní lidé

Najdou se lidé, kteří jsou tzv. reaktivní. To znamená, že jakýkoliv kontakt všeho zboží, které má co dočinění s kosmetikou či drogistickými výrobky, je pro ně velmi nepříjemný. Mohou naskakovat červené fleky, malé nebo velké, vyskytuje se také svrbění kůže, a pokud je to něco příliš agresivního, tak se mohou objevit i otevřené puchýře.

Druhy kosmetických ošetření

Lymfodrenáže, radiofrekvence, kryolipolýza, mezoterapie, diamantový peeling neboli diamantová mikrodermabraze, fotorejuvenace, elektrolipolýza, radiofrekvence nebo například to může být modelování těla a mnoho jiných.

Modelování těla

Modelování těla se říká také tvarování postavy a má i anglický výraz-warm roller suction. Touto procedurou se tzv. zpomaluje stárnutí, omladí se kůže a pleť bez operací a jizev. Samozřejmě se tato procedura provádí pomocí jistého speciálního přístroje.

Fotorejuvenace

Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie. Působením laserového paprsku dochází k remodelaci kolagenu. Kolagen představuje základ vypnuté pleti a právě jeho nedostatek způsobuje většinu typů vrásek. Kolagen tvoří 30% všech proteinů v těle.

Princip fotorejuvenace

Princip fotorejuvenace spočívá v prohřátí kolagenových a elastických vláken v podkoží. IPL teplo urychluje proces obnovy buněk, fibroblasty, což jsou vazivové buňky odpovědné za tvorbu kolagenu, elastinu, retoculinu. jsou teplem enormně stimulovány k činnosti. Tím se navodí tvorba nového kolagenu a elastinových vláken v podkoží.

patrisyu--Vánoční dárky kosmetická ošetřeníPříběh

Pravidelně chodím na čištění pleti po 3-5 týdnech, jak je čas. V salónu jsem nadmíru spokojená – obočí, samotné čištění, biostimulační laser a různá mazání + masáž obličeje. Mohu to doporučit, je to velmi dobré.

Aktualita-rozšíření služeb

Mesopeeling působí blahodárně na poškozenou a stárnoucí pleť. Vynikajících výsledků je dosaženo u pokožky se skvrnami či jizvami po akné. Jedná se o kombinaci 2 technik: chemického peelingu, který působí bezpečně a kontrolovaně, a neinvazivní mezoterapie.

 

Otázky a odpovědi

Je to drahá služba?
Ne.

Podstupují ji i muži?
Ano.

Může se to provádět i v páru?
Ne.

Je nutné poradit se s lékařem?
Ano.

Používají se tam přístroje?
Ano.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením patrisyu / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *