Vánoční dárky hubnutí řízené počítači

marin--Vánoční dárky hubnutí řízené počítačiPočítače máme na práci, na oddych a tak, ale dnes se využívají i jako vánoční dárky hubnutí řízené počítači. Vánoční dárky hubnutí řízené počítači je taková novější metoda, která je ale velmi spolehlivá. Budete mít po kýženém zhubnutí lepší a sebevědomější pocit sami ze sebe.

Shrnutí produktu
zhubnutí
dárek
ženy
spolehlivá metoda
lepší pocit

Jedna nabídka
Jedna z nabídek má za úkol, abyste zhubli už po pěti návštěvách. Vánoční dárky hubnutí řízené počítačem-jedná se tedy o těch pět návštěv, při kterých Vás čeká jednou neinvazivní liposukce a čtyřikrát elektrolipolýza, která Vám upraví zadní partii a bříško. Dokonce Vás zbaví i celulitidy. Tyto celkem dvě procedury absolvujete v pěti dnech a jdou za sebou, to znamená, že první je neinvazivní liposukce a ostatní čtyři dny elektrolipolýza.

Účinnost
Vánoční dárky hubnutí řízené počítačem jsou velmi účinné především na celulitidu. Celulitida je pomerančová kůže, která postihuje ženy bez ohledu na jejich věk nebo štíhlost. Na jejím vzniku se podílí řada faktorů.

Faktory celulitidy
Kromě dědičnosti, kdy hromadění vody v kožní tkáni může způsobit nadměrné vylučování estrogenů, je to též každodenní stres, špatný pitný režim, nezdravé stravovací návyky a nedostatek pohybu. To, že se celulitida objevuje pouze u žen, je dáno odlišným uspořádáním vaziva. Důvodem jsou ženské pohlavní hormony, především pak hormon estrogen, který má schopnost zvláčňovat a změkčovat vazivo a tukové buňky se tak mohou rozšiřovat a způsobovat pomerančovou kůži.

Elektrolipolýza
Elektrolipolýza je skvělá a unikátní metoda hubnutí pomocí rozrušování tuku. Elektrolipolýza dokáže v určitých směrech naprosto nahradit plastickou chirurgii, především liposukci. Tato neinvazivní ambulantní metoda vede ke zvýšení metabolismu v tukové tkáni pomocí elektrického pole.

Postup
Během procedury se do problematických podkožních partií zavedou vlasově tenké jehličky, které působí jako elektrody. Tím dochází k masivnímu zvýšení metabolické aktivity v podkožní tukové tkáni. Elektrický proud tak rozpouští tuk, který pak tělo vylučuje přirozenou cestou společně s močí. Proto je před i po elektrolipolýze mimořádně důležité dodržovat pitný režim.

Příběh
Ahoj, injekční lipolýzou jsem si nechala upravit kontury dolní čelisti. S výsledkem jsem spokojená. Zákrok bolestivý není, jen trochu nepříjemný. Nevýhodou je, že do půl hodiny otečete. Já jsem tedy otekla řádně a splasklo to až za 3 dny. Teď jsem po 3 neděle a paráda a efekt to má mít nejlepší po 6 – 8 týdnech.

stockimages--Vánoční dárky hubnutí řízené počítačiAktualita-rozšíření služeb
Po elektrolipolýze by měl klient dodržovat zdravý životní styl včetně lehkého aerobního cvičení, pitného režimu a zdravé stravy. Poté je odbourání tuku víceméně trvalé. Ihned po zákroku nebo před zákrokem je možné provést velmi příjemnou lymfodrenáž, která podpoří vstřebání uvolněných tuků do lymfatického systému. K dosažení optimálního efektu je doporučeno dodržovat 4 dny po ošetření dietu s nízkým přísunem tuků, cukrů a zvýšeně sportovat.

Otázky a odpovědi

Pomáhá opravdu proti celulitidě tato metoda?
Ano.

Ty jehličky se píchají do kůže?
Ano.

Opuchnu?
Je to možné.

Na dlouho?
Pár dní.

Je to drahé?
Ne.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *