Vánoční dárky diamantové peelingy

patrisyu--Vánoční dárky diamantové peelingyVánoční dárky diamantové peelingy neboli diamantové mikrodermabraze se používají hlavně při zkrášlování pleti. Je to v současné době nejžádanější metoda k účinnému vyhlazení a ozdravení pleti za použití špičkového přístroje. Tím, že je žádaná, tak je také skvělá především pro ženy.

 

Shrnutí produktu

  • zkrášlení

  • pro ženy

  • sebevědomí

  • ozdravení pleti

  • přístroje

 

Obecně
Diamantovou drtí pokrytá hlavice a vakuum jsou velmi efektní a účinní. Tato metoda je velmi vhodná pro odstranění zvětšených pórů a k vyhlazení nerovností pleti kdekoli na těle. Dále se vánoční dárky diamantové peelingy používají k sjednocení barvy kůže a k celkovému omlazení pleti.

 

Kam
Převážně se vánoční dárky diamantové peelingy aplikují na obličej. Po ošetření diamantovým peelingem se chraňte před slunečním zářením. Diamantovou mikrodermabrazi  je možné použít nejen na obličej, ale také se hojně používá na ošetření partií krku, dekoltu, hřbetů rukou, kloubů a zad. Pomáhá vyhladit nerovnosti pleti kdekoli na těle.

 

Princip
Diamantová mikrodermabraze pracuje na principu mechanického peelingu, ovšem za použití nástavců pokrytých diamantovou drtí. Při ošetření dochází k jemnému obrušování vrchní vrstvy kůže a pomocí vakuového sání dochází  k odsání odumřelých kožních buněk. Působení vakua též zmenšuje ranní otoky a pomáhá detoxikaci pokožky, dále podporuje krevní oběh v obličeji.

 

Aplikace
Aplikace diamantové mikrodermabraze neboli peelingu je velmi jednoduchá, zatímco její efekt je opravdu překvapivý. Jde o kombinaci jemného mechanického obrušování pomocí speciálních  jemných diamantovýmch brousků. Tyto diamantové krystalky velmi jemně a šetrně odstraňují mikrovrstvy odumřelých buněk z povrchu pokožky.

 

Účinek
Diamantová mikrodermabraze čili peeling zjemňuje povrch  kůže a redukuje povrchové pigmentace, čistí a stahuje rozšířené póry. Jako vánoční dárky diamantové peelingy jsou jistě dobrou volbou. Výsledky dosažené diamantovou mikrodermabrazí jsou na první pohled výrazné ihned a to již  po prvním ošetření.

 

patrisyu--Vánoční dárky diamantové peelingy.jpg...1Příběh
Včera jsem podstoupila svoji vůbec první kosmetickou úpravu-diamantovou mikrodermabrazi, je to opravdu jako jemný peeling vůbec to nebolí, dokonce to bylo příjemný, potom mi dala hydratační masku, protože jsem měla hodně vysušenou pleť a nakonec ještě IPL, to už trošku štípalo, ale dalo se to vydržet. Vůbec jsem nebyla zarudlá, jen jsem cítila, jako kdybych byla opálená od sluníčka.

 

Aktualita-rozšíření služeb
Diamantový peeling je unikátním komplexem síly Diamantového prachu společně s okurkou, růží, částí vlašského ořechu, stejně tak jako mandlí, citrónu a oliv. Tento peeling byl speciálně vyvinut k odstraňování odumřelé kůže obličeje i celého těla. Usnadňuje odstraňování odumřelých buněk, vyhlazuje strukturu pokožky, oživuje ji a omlazuje. Podporuje odstraňování toxinů a nečistot pleti a zanechává ji čistější, zářivější a mladší.

 

Otázky a odpovědi

Jak je to dlouhé?
Zhruba třicet minut.


Co se ošetřuje?
V podstatě vše na obličeji a na krku.


Je to drahé?
Ne.


Je to na vrásky?
Taky.


Používají se přístroje?
Ano.

 

Fotografie publikována se svolením patrisyu / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením patrisyu / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *