Vánoční dárky balíčky lymfodrenáží

Už podle názvu je zřejmé, že se tyto vánoční dárky balíčky lymfodrenáží specializují na lymfatický systém neboli soustavu. Je to dokonalá služba či metoda pro ženy, které si chtějí nějakým způsobem upravit nebo zlepšit tělesný stav.

 

Shrnutí produktu

  • dárek

  • lymfodrenáž

  • pro ženy

  • procedura

  • dobrá cena

 

Lymfatická soustava

Lymfatická soustava (mízní soustava) je jednosměrná soustava lidského těla, vedoucí z mezibuněčných prostor do krve mízními cévami. Větší mízní cévy se označují jako mízovody (např. hrudní mízovod – kde ústí míza do žil). Funkcí Lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému.

 

Lymfodrenáž obecně

Lymfodrenáž je masáž, která obnovuje a zvyšuje oběh lymfy a tím umí navodit správnou funkci lymfatického systému. Vánoční dárky balíčky lymfodrenáží se hodí hlavně pro ženy, které se chtějí zbavit svých nedostatků.

 

Lymfodrenáž jako procedura

Lymfodrenáž je speciální masáž, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh Vaší lymfy. Lymfa (míza) je nažloutlá tekutina některých živočichů včetně člověka, která koluje v lymfatickém systému. Má podobné složení jako krevní plazma. Lidské tělo obsahuje asi jeden litr lymfy. Ošetření přístrojovou lymfodrenáží je šetrný a  bezbolestný zákrok, který je možno absolvovat kdykoli.

 

Ambro--Vánoční dárky balíčky lymfodrenážLéčba lymfodrenáží

Lymfodrenáž se užívá při léčbě všech otoků, jakéhokoliv původu, ať už u popálenin či chirurgických poranění. Dále se používá jako kosmetická přístrojová metoda k odstranění celulitidy a k napomáhání hubnutí. Podle odborníků je masáž vhodná jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhému stání. Pomáhá také rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu. Máme dva druhy-manuální neboli ruční lymfodrenáž a přístrojová lymfodrenáž.

 

Přístroj

Přístroj, který svou technologií dokáže za dvacet minut dosáhnout stejného výsledku jako obdobné přístroje, kde ošetření trvá čtyřicet minut, je zcela jistě výborný. Díky výběru správného programu, máte za poloviční čas, lepší efekt.

 

Příběh

Já můžu doporučit diplom. pána kousek od Turnova, ve velmi příjemném prostředí, ke kterému chodím na ruční lymfodrenáže, když jsem v ČR, dělá je poctivě, celý tělo-komplet lymfu skoro dvě hodiny, nic nevynechá, a na tom těle to je hodně poznat.

 

Aktualita-rozšíření služeb

Manuální lymfodrenáž obličeje, hlavy a krku napomáhá odstranit zánětlivé projevy na kůži, zlepšuje její napětí, odstraňuje usazené odpadní látky, zabraňuje jizevnatění, je účinná při akné, při otocích v obličeji či kolem očí i jako prevence proti tvorbě vrásek a při migrénách.

 

Otázky a odpovědi

Pomáhá proti celulitidě?
Ano.

Je to drahá procedura?
Ne.

Používají se při tom kalhoty?
Taky.

Je to výhodné?
Ano.

Bývají zde slevové poukazy?
Ano.

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *