Vánoční dárek vyhlazení vrásek

Na tohle téma jsou ženy velmi citlivé. Co se týká vrásek, většina z nich je schopna udělat cokoliv, aby se jich zbavili, a když ne zbavili, tak je aspoň zpomalili. Právě proto se pro ně hodí vánoční dárky vyhlazení vrásek. Je to ideální dárek pro ženy, aby si získali, neboli nabyli znovu ztraceného sebevědomí.

Ambro--Vánoční dárek vyhlazení vrásekShrnutí produktu
sebevědomí
dobrá cena
dárek
vyhlazení vrásek
zpomalení stárnutí


Obecně

Jelikož vrásky jsou mimické, ty máme všichni a potom ty, které přicházejí s přibývajícím věkem. Existuje spousta reklam na všelijaké krémy, ale elixír mladosti ještě nikdo nevymyslel, jedině v pohádkách. Vánoční dárky vyhlazení vrásek je možné dělat i přístroji.


Vrásky

Velmi mnoho žen chodí na plastické operace. V podstatě jsou dvě možnosti vyhlazení vrásek normální formou nebo za pomoci injekcí. Co se týká vyhlazení vrásek bez jakéhokoliv plastického zákroku nebo vůbec zákroku, tak je nabízena forma vyhlazení vrásek Botkem.


Botox

Jedná se o botulotoxin, který se aplikuje pomocí už zmíněných injekcí. Použitelný je v léčbě vrásek na čele, u kořene nosu, u zevních očních koutků a při redukci vrásek na krku. Zákrok trvá pět až deset minut, provádí se ambulantně bez anestezie. Výsledný efekt trvá 3 měsíce a aplikaci lze s odstupem zopakovat.


Klobásový jed

Botulotoxin neboli klobásový jed je látka produkovaná bakterií Clostridium botulinum. Patří mezi nejúčinnější jedy a je zdrojem onemocnění, které se nazývá botulismus. Jedná se o velmi závažnou chorobu. Jeho pojmenování pochází z latinského botulus, což znamená klobása.


Co se ošetřuje

Nejčastější lokalitou k ošetření je oblast čela, oblast kořene nosu a oblast kolem očí. Lékař s většími zkušenostmi je schopen vyrovnat i drobné asymetrie v obličeji, respektive ošetřit i počínající vrásky v oblasti horního rtu. Po ošetření by si klientka neměla 4 hodiny lehat, aby botulotoxin nestekl např. do očí a nezpůsobil spadnutí víček a tak dále.


stockimages--Vánoční dárek vyhlazení vrásekPříběh

Ahoj, já jsem byla na jednom ošetření pleti teď v lednu. Výsledek prý je nejvíce vidět po týdnu. Pořád jsem se pozorovala v zrcadle a pořád nic. Až opravdu potom týdnu se mi zdálo, že mám pleť prozářenou a v jedné barvě, jako s make-upem.


Aktualita-rozšíření služeb

Rejuvenace není nic jiného než znovuobnovení mladistvého vzhledu pleti. Jistě, existuje více způsobů rejuvenace, ale jednou z nejúčinnějších metod je rejuvenace pleti za pomoci nezasíťované kyseliny hyaluronové společně s roztokem vitamínů, iontů a jiných látek, které pomáhají k výživě a prokrvení kůže.


Otázky a odpovědi

Je to drahá služba?
Ne.

Patří tam i operace víček?
Ano.

Patří do toho i zvětšení rtů?
Ne.

Nechávají si vyhladit vrásky i muži?
Výjimečně.

Vyhladí mi tato služba kompletně vrásky?
Spíše zpomalí proces stárnutí.

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *