Hračky

V naší nabídce hraček si vyberou děti i dospělí se smyslem pro humor. Důvtipné hračky pro dospělé jako alkoholová ruleta, svíčka vyprošťovák nebo puzzle podle fotky mohou být skvělým dárkem pro kamaráda, spolužáka či kolegu z práce. Děti naopak potěší zábavné hračky typu míč waboba, autodráha, zpívající kartáček a další vtipné nápady. Vraťte se do dětských let díky stylovým hračkám pro všechny věkové kategorie.

vánoce7Vánoční dárky pro děti

Dopřejte svým ratolestem ten nejlepší dárek, který si můžou přát, a darujte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenou. Vyberte si ze široké nabídky zážitků pro malé sportovce, nadšené kuchtíky nebo milovníky vodních radovánek. Radost v jejich tvářích pro vás bude tou nejlepší odměnou.

Splňte tajné sny
Dnes je nabízejí v zážitkových agenturách, cestovních kancelářích i v kamenných obchodech všeho druhu. Při volbě toho správného byste měli přihlédnout hlavně k povaze a zálibám příjemce daru. Hlavní podstatou poukazů je darovat něco, co by si člověk sám většinou nekoupil nebo by se k tomu neodhodlal. Každý má nějaký sen, který by si chtěl splnit. Poukazy jsou elegantním řešením. Není mnoho takových požitkářů, kteří by do toho šli sami a naplánovali vlastní akci. Většinou až dárek od někoho blízkého jim zajistí vytoužený nebo naprosto nový a nečekaný zážitek.
Poukazy se od sebe sice nijak neliší, ale rozdělit je můžeme například podle jejich podstaty. Mezi nejakčnější certifikáty patří jistě ty zážitkové. Tady se meze nekladou. Koupit můžeme adrenalinové, pobytové, poznávací, sportovní, relaxační, denní, týdenní a další. Tenhle dárek se dá považovat za určitou formu „hecu“ a pokud to nepřestřelíme, tak bude náš prezent patřit mezi nejlepší. Jde jen o to, strefit se do toho správného zážitku.
Vášnivému motoristovi se stoprocentně zavděčíte jízdou v nějakém bouráku. Hummer nebo stylový Aston Martin budou v kurzu kdykoli. Podobných darů se nebojí hlavně dobří přátelé, kteří vědí, kam až můžou zajít. Myslím ale, že od manželky nebo přítelkyně by to byla teprve bomba! Pobytové a poznávací poukazy se zase dobře hodí pro rodiče, které tak můžou obdarovat dospělé děti. Pár si odpočine a někam se podívá. Menším i větším dětem by mohlo udělat radost zase nějaké zvíře. Projížďka na koni nebo den strávený na farmě jsou ideální pro dobrodružné dětské povahy.

 

Fotografie publikována se svolením sattva / FreeDigitalPhotos.net

Fotografie publikována se svolením Sujin Jetkasettakorn / FreeDigitalPhotos.net

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *